Zoovital Veteriner Ürünleri
Bayilik Başvuru

CARDİOVİTAL

 L ARGİNİNE       20,000    mg/kg

L CARNİTİNE     450,000  mg/kg

TAURİNE            165,000 mg/kg

Coenzyme Q10  45,000   mg/kg

Vitamin E            90,000  mg/kg

·         L ARGİNİNE: Konjestif kalp yetmezliği ve koroner arter hastalığı ile mücadele eder. Damar sertliği ve kalp krizi riskini azaltır. Kan basıncını düşürmeye yardımcı olur.

·         L- Carnitine : Karnitin kalp ve kardiyovasküler sistemi destekleyen, yağların kolay ve hızlı yakımını, sağlayan bir bileşendir.

·         TAURİNE:kardiyovasküler hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur. Bunu  kan basıncını ve iltihabı azaltarak yapar. Bazı kanıtlar, Taurinin kalbin sol ventrikülünün fonksiyonunu iyileştirdiğini ve sinir sistemini yatıştırdığını öne sürmektedir.

·         Coenzyme Q10:  Hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur. Kalp hastalığı, beyin hastalıkları, diyabet ve kanser gibi sağlıkla ilgili bazı problemler, düşük CoQ10 seviyelerine bağlanmıştır.

·         Vitamin E:Antioksidan özelliği olan E vitamini; kalp, damar ve beyin fonksiyonlarını düzenler, kasları güçlendirir.

Zoovital Hakkında

Zoovital Veteriner Ürünleri olarak; yerli ve kaliteli ürünler sunarak evcil hayvanınızın damak zevkine uygun, veteriner hekimlerin güvenerek tavsiye edebileceği bir marka oluşturma yolunda hızla ilerlemekteyiz.